پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار
گرانی لاستیک در راه است

عرضه لاستیک در بورس کالا به نفع مصرف کننده است

دومینوی گرانی در سال ۱۴۰۰ در حالی ادامه دارد که اینک به بازار لاستیک رسیده؛ زیرا به گفته سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر کشور، مولفه‌های تولید این صنعت سوار بر قطار گرانی شده؛ در حالی که محصول تمام شده آن؛ یعنی لاستیک از این قافله جا مانده است.
عرضه نهنگ‌های بیت‌کوین در سقف قیمتی

آیا الان وقت خرید بیت‌کوین است؟

ریزش‌های پی در پی رمزارز‌ها در پی خبر محدودیت‌های سختگیرانه چین و سیاست مالیاتی آمریکا و پررنگ شدن نشانه‌های تسلط دولت‌ها بر رمزارز‌ها با انتشار خبر بازپس‌گیری معادل ۲.۳ میلیون دلار بیت‌کوین از یک گروه هکری در حالی بود که بیت کوین به عنوان ابر کوین بازار بار دیگر سقوطی تا ۳۱ هزار دلار را تجربه کرد؛ اما این سقوط به معنای ریزش مداوم یا خیز برای صعود است؟
علیرضا عسگری، کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد

سنجش شعار‌های انتخاباتی کاندیدا‌ها درباره بورس / کدام وعده‌ها غیرواقعی بودند؟

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در مورد صندوق جبران خسارات نمونه مشابهی در ادبیات فاینانس جهان نداریم. بهتر است چیزی که در ادبیات فاینانس دنیا وجود ندارد، وارد عرصه نکنیم. چرخ را نباید از ابتدا اختراع کرد.
کاهش ۲۰ دلاری قیمت انس جهانی

مقاومت قیمت سکه در کانال ۱۰ میلیون تومانی تا پایان هفته / پیش بینی قیمت سکه برای پسا انتخابات سخت است

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: کاهش اندک نرخ سکه به دلیل ریزش قیمت انس جهانی و دلار است و این روند تا روز پنج شنبه ادامه خواهدداشت. اما وضعیت قیمت سکه و دلار برای هفته آینده و پس از برگزاری انتخابات قابل پیش بینی نیست.

روزگار نوسان گیری در بازار ارز/ تغییر حرکت قیمت دلار

بامداد امروز قیمت دلار در پشت خط تغییر روند داد اتفاقی که از نگاه ناظران می تواند روند معاملات ارزی را تغییر دهد.

سهامداران بورس امیدوار شدند

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه سهامداران آسوده خاطر باشند، گفت: قیمت‌گذاری دستوری، آسیب‌های زیادی به بورس زده و حذف آن بزودی در دستور کار قرار می‌گیرد.

ساعت کاری بانک‌ها تغییر کرد؟

ناهماهنگی در ارائه خدمات بانکی این شبهه را برای عموم جامعه ایجاد کرده است که ساعات کار بانک‌ها با تغییراتی مواجه شده است.

لغو عرضه اولیه به دلیل استفاده از تعطیلات پیش رو برای تغییر زیرساخت سامانه پس از معاملات

براساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار درخصوص عرضه اولیه نماد معاملاتی شرکت لیزینگ کارآفرین با نماد «ولکار»، به علت تغییرات زیرساخت سامانه پس از معاملات، تاریخ عرضه شرکت مذکور از روز چهارشنبه مورخ ۱۲ خرداد به روز چهارشنبه مورخ ۱۹ خردادماه موکول شد.

پرداخت ۵۰ درصد دوم سود سهام عدالت تا پایان تیر

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا پایان تیر و قبل از عید قربان ۵۰درصددوم سود سهام عدالت را پرداخت کنیم.
تحولات امروز بازار سرمایه

رشد ۸ هزار واحدی شاخص کل در آخرین روز کاری هفته / نام نماد‌هایی که بیشترین افزایش قیمت را داشتند

در بازار امروز بورس، برترین گروه‌های صنعت به ترتیب عبارت بود از: فرآورده‌های نفتی، فلزات اساسی، خودرو، بانک‌ها، شیمیایی، غذایی به جز قند و سیمان.
۱
گوناگون