کد خبر: ۴۰۴۶۲
۱۲:۵۹ -۲۸ اسفند ۱۴۰۰
سقف خرید سهام استقلال و پرسپولیس برای اشخاص حقیقی امروز (شنبه، ۲۸ اسفند) از ۳۰۰ هزارتومان به سه میلیون تومان برای هر باشگاه افزایش پیدا می‌کند.

سقف خرید سهام استقلال و پرسپولیس ۱۰ برابر شد؟

نشان تجارت - پذیره‌نویسی سهام جدید ناشی از سلب حق‌تقدم در افزایش سرمایه شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پرسپولیس در حالی روز یکشنبه (۱۵ اسفند) به‌ترتیب در قیمت‌های ۲,۹۱۰ ریال و ۳,۳۸۷ ریال آغاز شده است که سرمایه‌گذاران قادر بودند برای سهام استقلال حداکثر ۱۰۳۰ و برای پرسپولیس حداکثر ۸۸۵ سهم خرید کنند.

این در حالی است که سقف خرید اشخاص حقیقی از امروز(شنبه ۲۸ اسفندماه) از ۳۰۰ هزارتومان به سه میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند.

شایان ذکر است مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران روز ۲۴ اسفند هم اعلام کرد: پیرو اطلاعیه شماره ۳۶۱۷/الف/۰۰ مورخ ۲۳/۱۲/۱۴۰۰ این شرکت در خصوص تغییر محدودیت‌های خرید در پذیره‌نویسی سهام جدید ناشی از سلب حق‌تقدم در افزایش سرمایه شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال ایران (سهامی عام) و فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام)، از امروز(سه‌شنبه) حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط تمامی اشخاص حقوقی و سبد اشخاص حقیقی در نماد معاملاتی «استقلالح» ۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰ سهم و در نماد معاملاتی «پرسپولیسح» ۸۸,۵۰۰,۰۰۰ سهم می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نبض بازار
گوناگون